O nás

Firma Jaroslav Šumpich & syn s.r.o. je rodinná firma zabývající se mezinárodní dopravou dodávkovými vozidly po celé EU a je tu pro Vás již od roku 1997. Z důvodu rodinných zaměstnanců ve vedení firmy opravdu důrazně lpíme na naší pověst, spolehlivost, rychlost a samozřejmě spokojenost zákazníků.

Od roku 2001 se firma začala specializovat především na expresní dodání zásilek do celé Evropské Unie s dodáním do druhého dne dopoledne.

Od roku 2010 se zabýváme především expresním dodáním zásilek do NĚMECKA, BELGIE a NIZOZEMÍ.

Každý týden vyjíždíme na pravidelné trasy do těchto destinací:
NĚMECKO: HAMBURG, KÖLN, FRANKFURT, MANNHEIM, STUTTGART, MÜNCHEN.
BELGIE: ANTWERPEN, BRUSEL, GENT, MONS.
NIZOZEMÍ: AMSTERDAM, ROTTERDAM, BREDA, ZWOLLE.

Na tyto trasy používáme vozidla typu dodávka (1500kg) + vlek (2500kg), tzv. soupravy. Mimo tyto soupravy vyjíždíme denně několika samostatnými dodávkami i mimo tyto destinace, proto je zajištěno téměř každý den pokrytí všech větších měst v těchto zemích.
Exportně i importně nakládáme spěšné zásilky, ale i zásilky, které nespěchají, tzv. dokládky.

Od roku 2006 jsme zavedli i přepravu osob osobními vozidly Mercedes-Benz, BMW a ŠKODA, které je také možné využít jako nejrychlejší prostředek doručení zásilky či vaší osoby samotné.

Od 1.1.2015 došlo ke změně právní formy společnosti na společnost s ručením omezeným a to na Jaroslav Šumpich & syn s.r.o.

Naším cílem je zajistit co nejspolehlivěji, nejrycheji a bezproblémově doručit Vaši zásilku kamkoliv do EU do DRUHÉHO DNE DOPOLEDNE.

Jsme firma jednající čestně, otevřeně, transparentně a seriózně. Radíme a sloužíme našim zákazníkům vlídně, vstřícně, individuálně a kompetentně. Díky naší vysoké kreativitě a velmi osobnímu servisu plníme rádi a spolehlivě i velmi neobvyklé a náročné úkoly.

Vyzkoušejte nás, žádné staré ojeté vozy, neprofesionální přístup či řidiči !!! U nás Vaše přeprava klapne na 99,9% !!!

Kontaktujte nás